Menu Close

Padėka Reabilitacijos skyriaus komandai

Šį savaitgalį sulaukėme labai malonios staigmenos- laiško iš pacientės Neringos, kuri džiaugėsi Reabilitacijos skyriaus komandos atliktu darbu.
Dėkojame Jums už pasitikėjimą, už nuoširdumą ir gražius žodžius. Norime šiuo laišku pasidalinti ir su Jumis:
,,Gerb. Direktore, esu eilinė, paprasta Lietuvos pilietė. Rašau jums, nes noriu kartu su jumis pasidžiaugti kilniu ir sunkiu darbuotojų, dirbančių jūsų įstaigoje, darbu. Apie gerus ir gražius poelgius šiandien kalbama nedaug, daug dažniau užsimenama apie neigiamas patirtis, tad aš noriu pasidalinti savo įžvalgomis apie jūsų darbuotojų atsakomybę, gerumą ir jautrumą.
Kol esi jauna ir sveikatos problemų neturi, rodos, visi medikai tiesiog dirba savo darbą ir tiek…tol, kol neprispaudžia bėdos.
Po raiščių plyšimo operacijos, reabilitacijai pasirinkau jūsų ligoninę. Stebuklų tikrai nesitikėjau, bet pas reabilitologą pakliuvau tą pačią dieną, o rytojaus dieną jau turėjau procedūras. Atvykau ir buvau sužavėta mažos ligoninės dideliu darbu.Čia dirba žmonės iš didžiosios raidės, kuriems tu tiesiog RŪPI. Jokių eilių, jokių “už valandos”, kaip vaikui paaiškinta kur eiti, ką daryti, kaip vijurkai sukasi visos, reabilitacija beužsiimančios, moterys… Ačiū noriu pasakyti tiek Vidai, tiek Reginai, tiek Laurai- visada su šypsena, malonios, pasiruošusios padėti. Nuoširdžiai sakau, nežinau kokiais žodžiais reikia padėkoti už tas pastangas ir vėl veiksnią ranką. Net neabejoju, kad sveikti kur kas lengviau, kai tave supa besišypsantys ir jautrumu spinduliuojantys veidai, linkiu jūsų kolektyvui tokiam ir išlikti- šiandien, rytoj ir visada.
Nors dėkoti ir džiaugtis šiandien vis dar nepopuliaru ir nemadinga, tikiu, kad maži dalykai -džiugina, todėl jais noriu pasidalinti ir su jumis”.
Ačiū
Skip to content